רבין כלי עבודה וציוד טכני


כלי עבודה

כלי עבודה

רבין כלי עבודה מייבא ומשווק מוצרים שונים ומגוונים לתחומי תעשייה שונים.  העסק שלנו קיים למעלה מעשור, במהלך הזמן הזה צברנו קהל לקוחות רב. אנחנו מאזור מודיעין אך עובדים כמעט בכל הארץ. באפשרותנו להגיע אליכם עד לבית העסק לפגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות!! 

לקוחותינו מגיעים בעיקר מענף הרכב אך לא רק, אנו משווקים גם לבעלי מקצועות חופשיים כגון: טכנאים, חשמלאים, נגרים, ועוד.
אנו מאמינים כי לקוחותינו ראויים לכלים הטובים ביותר שיש בתעשייה המותאמים לצרכן הישראלי, ולכן כל המוצרים שלנו מותאמים למקצוענים, מיוצרים באיכות ובסטנדרטים גבוהים על ידי חברות מהמובילות בעולם בתחום כלי העבודה. בין החברות הללו תמצאו את השמות הבאים: HONITON, FIREBIRD, UNILITE, ועוד …

כלי העבודה שלנו כוללים מבחר רחב מאוד של כלים מסוגים שונים: כלי עבודה ידניים, כלי עבודה הידראוליים, כלי עבודה פנאומטיים, כלי עבודה ספציפיים ועוד.
המחירים שלנו הנם הוגנים, משתלמים ואף תחרותיים, אנו מציעים שירות אדיב, אישי, אמין ומקצועי. בנוסף, חלק מהשירות שלנו ללקוחותינו כולל גם את אספקת המוצרים עד לבית העסק ללא תוספת עלות !!

הצלחתנו בתחום קשורה לעובדה כי אנו מתאימים לקהל לקוחותינו את כלי העבודה הספציפיים לצורכיהם, אנו שואפים לספק להם פתרונות מושלמים לבעיות שונות אשר צצות ולעזור להם בקידום העסק.

לכל שאלה ולמידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון: 052-6-961-961 או להשאיר פרטים בטופס צור קשר שלנו ונחזור אליכם בהקדם.

למוצרים שלנו בתחום כלי העבודה :

לכלי עבודה ידניים לחץ כאן 
לכלי עבודה פנאומטיים לחץ כאן 
לכלי עבודה הידראוליים לחץ כאן
לכלי עבודה ספציפיים לחץ כאן